/
_______________________
loading...



ABA Liga online gledanje utakmica

ABA Liga jtd 2016/2017 uživo prenos svih utakmica

Na ovoj stranici možete pronaći najbolje linkove za livestream ABA Lige za sezonu 2016/2017.

Na sajtu postoji stranica KOŠARKA UŽIVO PRENOSI, gde možete pratiti uživo prenose svih košarkaških utakmica, pa i ABA Lige, ali ću u ovom tekstu ostaviti dodatne linkove za livestream ABA Lige.



Kao što znate uživo prenose svih utakmica ABA Lige možete pratiti na programima Arena sport, pa ću najpre ostaviti te linkove: Arena Sport 1 online, Arena Sport 2 online i Arena sport 3 online.

Rezultate košarkaških utakmica pratite na stranici KOŠARKA REZULTATI ONLINE.

PRATITE I NAŠU FACEBOOK STRANICU KOŠARKA UŽIVO I OSTANITE UVEK INFORMISANI O POČETKU NEKOG KOŠARKAŠKOG DOGAĐAJA.

Napomena: Kliknite na meč koji želite da pratite uživo, pa kliknite na neki link za uživo prenos. P.S. Izbegavajte linkove gde u nastavku piše - Free Registration Required - jer će se od vas zahtevati registracija.


ABA Liga sezona 2016/2017

U ovoj sezoni u ABA ligi učestvuju sledeći timovi: Cedevita, Budućnost, Mega, Olimpija, Crvena Zvezda, MZT Skoplje, Zadar, FMP Beograd, Krka, Karpoš Sokoli, Mornar, Partizan, Igokea, Cibona

Na ovoj stranici možete pronaći linkove za livestream svih utakmica ABA Lige, a ovo je raspored prvih 13. kola Aba lige, međutim može doći do izmena pa zato pratite gornju tabelu kako biste videli kada počinju mečevi.

ABA Liga uzivo prenos utakmica
LOGO: ABA Liga - Uživo prenosi svih utakmica u sezoni 2016/2017


1. kolo
29.09. 19:00 Cedevita - Buducnost
29.09. 21:00 Mega Leks - Union Olimpija
30.09. 19:00 Crvena zvezda - MZT Skopje
30.09. 21:00 Zadar - FMP
01.10. 17:00 Krka - Karpos
01.10. 19:00 Mornar - Partizan
02.10. 17:00 Igokea - Cibona

2. kolo
02.10. 19:00 Buducnost - Zadar
03.10. 18:00 Union Olimpija - Krka
03.10. 21:00 Crvena zvezda - Cedevita
04.10. 17:00 MZT Skopje - Partizan
04.10. 19:00 FMP - Mega Leks
04.10. 21:00 Cibona - Mornar
05.10. 20:00 Karpos - Igokea

3. kolo
06.10. 17:00 Cedevita - MZT Skopje
06.10. 17:00 Krka - FMP
06.10. 19:00 Zadar - Crvena zvezda
06.10. 21:00 Mega Leks - Buducnost
07.10. 17:00 Igokea - Union Olimpija
07.10. 19:00 Partizan - Cibona
07.10. 21:00 Mornar - Karpos

4. kolo
08.10. 19:00 Cedevita - Zadar
09.10. 12:00 Buducnost - Krka
09.10. 17:00 Crvena zvezda - Mega Leks
09.10. 19:00 Union Olimpija - Mornar
09.10. 21:00 MZT Skopje - Cibona
10.10. 18:00 FMP - Igokea
10.10. 21:00 Karpos - Partizan

5. kolo
14.10. 20:00 Mornar - FMP
15.10. 17:00 Cibona - Karpos
15.10. 19:00 Mega Leks - Cedevita
15.10. 21:00 Igokea - Buducnost
16.10. 17:00 Partizan - Union Olimpija
16.10. 19:00 Zadar - MZT Skopje
17.10. 18:00 Krka - Crvena zvezda

6. kolo
22.10. 17:00 Union Olimpija - Cibona
22.10. 19:00 Zadar - Mega Leks
22.10. 21:00 Buducnost - Mornar
23.10. 12:00 FMP - Partizan
23.10. 17:00 MZT Skopje - Karpos
23.10. 19:00 Cedevita - Krka
23.10. 21:00 Crvena zvezda - Igokea

7. kolo
28.10. 20:00 Krka - Zadar
29.10. 17:00 Karpos - Union Olimpija
29.10. 19:00 Cibona - FMP
29.10. 21:00 Partizan - Buducnost
30.10. 17:00 Igokea - Cedevita
30.10. 19:00 Mega Leks - MZT Skopje
31.10. 18:00 Mornar - Crvena zvezda

8. kolo
04.11. 20:00 FMP - Karpos
05.11. 17:00 MZT Skopje - Union Olimpija
05.11. 19:00 Buducnost - Cibona
05.11. 21:00 Mega Leks - Krka
06.11. 17:00 Zadar - Igokea
06.11. 19:00 Cedevita - Mornar
07.11. 21:00 Crvena zvezda - Partizan

9. kolo
12.11. 17:00 Igokea - Mega Leks
12.11. 19:00 Cibona - Crvena zvezda
12.11. 21:00 Partizan - Cedevita
13.11. 12:00 Krka - MZT Skopje
13.11. 17:00 Karpos - Buducnost
13.11. 19:00 Union Olimpija - FMP
13.11. 21:00 Mornar - Zadar

10. kolo
19.11. 17:00 Mega Leks - Mornar
19.11. 19:00 Zadar - Partizan
19.11. 21:00 Krka - Igokea
20.11. 12:00 Crvena zvezda - Karpos
20.11. 17:00 Buducnost - Union Olimpija
20.11. 19:00 MZT Skopje - FMP
20.11. 21:00 Cedevita - Cibona

11. kolo
26.11. 17:00 Karpos - Cedevita
26.11. 19:00 Mornar - Krka
26.11. 21:00 Partizan - Mega Leks
27.11. 17:00 Igokea - MZT Skopje
27.11. 19:00 FMP - Buducnost
27.11. 21:00 Cibona - Zadar
28.11. 18:00 Union Olimpija - Crvena zvezda

12. kolo
02.12. 18:00 Zadar - Karpos
03.12. 17:00 Krka - Partizan
03.12. 19:00 Igokea - Mornar
03.12. 21:00 Cedevita - Union Olimpija
04.12. 17:00 MZT Skopje - Buducnost
04.12. 19:00 Mega Leks - Cibona
05.12. 18:00 Crvena zvezda - FMP

13. kolo
10.12. 17:00 Mornar - MZT Skopje
10.12. 19:00 Karpos - Mega Leks
10.12. 21:00 Cibona - Krka
11.12. 12:00 Partizan - Igokea
11.12. 17:00 FMP - Cedevita
11.12. 19:00 Buducnost - Crvena zvezda
11.12. 21:00 Union Olimpija - Zadar

Gledajte online sve mečeve ABA Lige u direktnom uživo prenosu na našem sajtu. Za vas smo obezbedili livestream za sve košarkaške utakmice ove sezone.

1 comment:

  1. Uživo prijenos Cibona - FMP, posebna najava meča, sa dodatnim linkovima za livestream - http://www.uzivoprenos.com/2016/10/cibona-fmp-livestream-gledanje-online.html

    ReplyDelete

Powered by Blogger.