UPOZORENJE: SAJT NE ZAHTEVA NIKAKVE REGISTRACIJE, UKOLIKO REDIREKCIJOM NEKA STRANICA ZAHTEVA REGISTRACIJU, NEMOJTE SE REGISTROVATI
____________


Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2020. RASPORED GRUPA I UTAKMICA

Pogledajte raspored grupa u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine, kao i raspored utakmica koje će biti odigrane u okviru ovih kvalifikacija.

Po prvi put na Evropskom prvenstvu, domaćin se neće direktno kvalifikovati jer će ovaj turnir biti održan u čak 12 država Evrope.

Na Evropskom prvenstvu 2020. godine učestvovaće 24 ekipe. Kroz ove kvalifikacije saznaćemo imena 20 ekipa, dok će preostala 4 mesta doći kroz doigravanje u okviru Lige nacija.

Ono što je još bitno, vezano za ove kvalifikacije jeste da u njima učestvuje 55 reprezentacija, raspoređenih u 10 grupa, gde će po 2 najbolje plasirane reprezentacije iz svake grupe obezbediti učešće na Evropskom prvenstvu 2020. godine.

  Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2020. RASPORED GRUPA I UTAKMICA
Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2020. RASPORED GRUPA I UTAKMICA


Raspored grupa: kvalifikacije za Evropsko prvenstvo


Grupa A
(Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Tkz. Kosovo)

Grupa B
(Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg)

Grupa C
(Holandija, Nemačka, Severna Irska, Estonija, Belorusija)

Grupa D
(Švajcarska, Danska, Irska, Gruzija, Gibraltar)

Grupa E
(Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan)

Grupa F
(Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska ostrva, Malta)

Grupa G
(Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Letonija)

Grupa H
(Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora)

Grupa I
(Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino)

Grupa J
(Italija, Bosna i Hercegovina, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn)


Raspored utakmica: Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2020. godine

Grupa A
(Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Tkz. Kosovo)

Prvo kolo (22. mart): Bugarska – Crna Gora, Engleska – Češka

Drugo kolo (25. mart): Tkz. Kosovo – Bugarska, Crna Gora – Engleska

Treće kolo (7. juni): Češka – Bugarska, Crna Gora – Tkz. Kosovo

Četvrto kolo (10. juni): Bugarska – Tkz. Kosovo, Češka – Crna Gora

Peto kolo (7. septembar): Tkz. Kosovo – Češka, Engleska – Bugarska

Šesto kolo (10. septembar): Engleska – Tkz. Kosovo, Crna Gora – Češka

Sedmo kolo (11. oktobar): Češka – Engleska, Crna Gora – Bugarska

Osmo kolo (14. oktobar): Bugarska – Engleska, Tkz. Kosovo – Crna Gora

Deveto kolo (14. novembar): Češka – Tkz. Kosovo, Engleska – Crna Gora

Deseto kolo (17. novembar): Bugarska – Češka, Tkz. Kosovo – Engleska

Grupa B
(Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg)

Srbija prvo kolo pauziraEPA
Prvo kolo (22. mart): Luksemburg – Litvanija, Portugal – Ukrajina

Drugo kolo (25. mart): Luksemburg – Ukrajina, Portugal – Srbija

Treće kolo (7. juni): Litvanija – Luksemburg, Ukrajina – Srbija

Četvrto kolo (10. juni): Srbija – Litvanija, Ukrajina – Luksemburg

Peto kolo (7. septembar): Litvanija – Ukrajina, Srbija – Portugal

Šesto kolo (10. septembar): Litvanija – Portugal, Luksemburg – Srbija

Sedmo kolo (11. oktobar): Portugal – Luksemburg, Ukrajina – Litvanija

Osmo kolo (14. oktobar): Litvanija – Srbija, Ukrajina – Portugal

Deveto kolo (14. novembar): Portugal – Litvanija, Srbija – Luksemburg

Deseto kolo (17. novembar): Luksemburg – Portugal, Srbija – Ukrajina

Grupa C
(Holandija, Nemačka, Severna Irska, Estonija, Belorusija)

Prvo kolo (21. mart): Holandija – Belorusija, Severna Irska – Estonija

Drugo kolo (24. mart): Holandija – Nemačka, Severna Irska – Belorusija

Treće kolo (8. juni): Estonija – Severna Irska, Belorusija – Nemačka

Četvrto kolo (11. juni): Belorusija – Severna Irska, Nemačka – Estonija

Peto kolo (6. septembar): Estonija – Belorusija, Nemačka – Holandija

Šesto kolo (9. septembar): Estonija – Holandija, Severna Irska – Nemačka

Sedmo kolo (10. oktobar): Belorusija – Estonija, Holandija – Severna Irska

Osmo kolo (13. oktobar): Belorusija – Holandija, Estonija – Nemačka

Deveto kolo (16. novembar): Nemačka – Belorusija, Severna Irska – Holandija

Deseto kolo (19. novembar): Nemačka – Severna Irska, Holandija – Estonija

Grupa D
(Švajcarska, Danska, Irska, Gruzija, Gibraltar)

Prvo kolo (23. mart): Gruzija – Švajcarska, Gibraltar – Irska

Drugo kolo (26. mart): Irska – Gruzija, Švajcarska – Danska

Treće kolo (7.juni): Gruzija – Gibraltar, Danska – Irska

Četvrto kolo (10. juni): Danska – Gruzija, Irska – Gibraltar

Peto kolo (5. septembar): Gibraltar – Danska, Irska – Švajcarska

Šesto kolo (8. septembar): Gruzija – Danska, Švajcarska – Gibraltar

Sedmo kolo (12. oktobar): Gruzija – Irska, Danska – Švajcarska

Osmo kolo (15. oktobar): Gibraltar – Gruzija, Švajcarska – Irska

Deveto kolo (15. novembar): Danska – Gibraltar, Švajcarska – Gruzija

Deseto kolo (18. novembar): Gibraltar – Švajcarska, Irska – Danska

Grupa E
(Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan)

Hrvatska je u prvom kolu domaćin AzerbejdžanuEPA
Prvo kolo (21. mart): Hrvatska – Azerbejdžan, Slovačka – Mađarska

Drugo kolo (24. mart): Vels – Slovačka, Mađarska – Hrvatska

Treće kolo (8. juni): Hrvatska – Vels, Azerbejdžan – Mađarska

Četvrto kolo (11. juni): Azerbejdžan – Slovačka, Mađarska – Vels

Peto kolo (6. septembar): Slovačka – Hrvatska, Vels – Azerbejdžan

Šesto kolo (9. septembar): Azerbejdžan – Hrvatska, Mađarska – Slovačka

Sedmo kolo (10. oktobar): Hrvatska – Mađarska, Slovačka – Vels

Osmo kolo (13. oktobar): Mađarska – Azerbejdžan, Vels – Hrvatska

Deveto kolo (16. novembar): Azerbejdžan – Vels, Hrvatska – Slovačka

Deseto kolo (19. novembar): Slovačka – Azerbejdžan, Vels – Mađarska

Grupa F
(Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska ostrva, Malta)

Prvo kolo (23. mart): Malta – Farska ostrva, Švedska – Rumunija, Španija – Norveška

Drugo kolo (26. mart): Malta – Španija, Norveška – Švedska, Rumunija – Farska ostrva

Treće kolo (7. juni): Farska ostrva – Španija, Norveška – Švedska, Rumunija – Farska ostrva

Četvrto kolo (10. juni): Farska ostrva – Norveška, Malta – Rumunija, Španija – Švedska

Peto kolo (5. septembar): Farska ostrva – Švedska, Norveška – Malta, Rumunija – Španija

Šesto kolo (8. septembar): Španija – Farska ostrva, Rumunija – Malta, Švedska – Norveška

Sedmo kolo (12. oktobar): Farska ostrva – Rumunija, Malta – Švedska, Norveška – Španija

Osmo kolo (15. oktobar): Farska ostrva – Malta, Rumunija – Norveška, Švedska – Španija

Deveto kolo (15. novembar): Norveška – Farska ostrva, Rumunija – Švedska, Španija – Malta

Deseto kolo (18. novembar): Malta – Norveška, Španija – Rumunija, Švedska – Farska ostrva

Grupa G
(Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Letonija)

Makedonija otvara kvalifikacije protiv LatvijeEPA
Prvo kolo (21. mart): Austrija – Poljska, Makedonija – Letonija, Izrael – Slovenija

Drugo kolo (24. mart): Izrael – Austrija, Poljska – Letonija, Slovenija – Makedonija

Treće kolo (7. juni): Austrija – Slovenija, Makedonija – Poljska, Letonija – Izrael

Četvrto kolo (10. juni): Makedonija – Austrija, Letonija – Slovenija, Poljska – Izrael

Peto kolo (5 i 6. septembar): Izrael – Makedonija, Austrija – Letonija, Slovenija – Poljska

Šesto kolo (9. septembar): Letonija – Makedonija, Poljska – Austrija, Slovenija – Izrael

Sedmo kolo (10. oktobar): Austrija – Izrael, Makedonija – Slovenija, Letonija – Poljska

Osmo kolo (13. i 15. oktobar): Poljska – Makedonija, Slovenija – Austrija, Izrael – Letonija

Deveto kolo (16. novembar): Slovenija – Letonija, Austrija – Makedonija, Izrael – Poljska

Deseto kolo (19. novembar): Makedonija – Izrael, Letonija – Austrija, Poljska – Slovenija

Grupa H
(Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora)

Prvo kolo (22. mart): Albanija – Turska, Andora – Island, Moldavija – Francuska

Drugo kolo (25. mart): Turska – Moldavija, Andora – Albanija, Francuska – Island

Treće kolo (8. juni): Island – Albanija, Moldavija – Andora, Turska – Francuska

Četvrto kolo (11. juni): Albanija – Moldavija, Andora – Francuska, Island – Turska

Peto kolo (7. septembar): Island – Moldavija, Francuska – Albanija, Turska – Andora

Šesto kolo (10. septembar): Albanija – Island, Francuska – Andora, Moldavija – Turska

Sedmo kolo (11. oktobar): Andora – Moldavija, Island – Francuska, Turska – Albanija

Osmo kolo (14. oktobar): Francuska – Turska, Island – Andora, Moldavija – Albanija

Deveto kolo (14. novembar): Turska – Island, Albanija – Andora, Francuska – Moldavija

Deseto kolo (17. novembar): Albanija – Francuska, Andora – Turska, Moldavija – Island

Grupa I
(Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino)

Prvo kolo (21. mart): Kazahstan – Škotska, Belgija – Rusija, Kipar – San Marino

Drugo kolo (24. mart): Kazahstan – Rusija, San Marino – Škotska, Kipar – Belgija

Treće kolo (8. juni): Rusija – San Marino, Belgija – Kazahstan, Škotska – Kipar

Četvrto kolo (11. juni): Kazahstan – San Marino, Belgija – Škotska, Rusija – Kipar

Peto kolo (6. septembar): Kipar – Kazahstan, San Marino – Belgija, Škotska – Rusija

Šesto kolo (9. septembar): Rusija – Kazahstan, San Marino – Kipar, Škotska – Belgija

Sedmo kolo (10. oktobar): Kazahstan – Kipar, Belgija – San Marino, Rusija – Škotska

Osmo kolo (13. oktobar): Kazahstan – Belgija, Kipar – Rusija, Škotska – San Marino

Deveto kolo (16. novembar): Kipar – Škotska, Rusija – Belgija, San Marino – Kazahstan

Deseto kolo (19. novembar): Belgija – Kipar, San Marino – Rusija, Škotska – Kazahstan

Grupa J
(Italija, Bosna i Hercegovina, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn)

Bosna i Hercegovina je u Ligi nacija osvojila prvo mjesto u grupi Lige BEPA
Prvo kolo (23. mart): Bosna i Hercegovina – Armenija, Italija – Finska, Lihtenštajn – Grčka

Drugo kolo (26. mart): Armenija – Finska, Bosna i Hercegovina – Grčka, Italija – Lihtenštajn

Treće kolo (8. juni): Armenija – Lihtenštajn, Finska – Bosna i Hercegovina, Grčka – Italija

Četvrto kolo (11. juni): Grčka – Armenija, Italija – Bosna i Hercegovina, Lihtenštajn – Finska

Peto kolo (5. septembar): Armenija – Italija, Bosna i Hercegovina – Lihtenštajn, Finska – Grčka

Šesto kolo (8. septembar): Armenija – Bosna i Hercegovina, Finska – Italija, Grčka – Lihtenštajn

Sedmo kolo (12. oktobar): Bosna i Hercegovina – Finska, Italija – Grčka, Lihtenštajn – Armenija

Osmo kolo (15. oktobar): Finska – Armenija, Grčka – Bosna i Hercegovina, Lihtenštajn – Italija

Deveto kolo (15. novembar): Armenija – Grčka, Finska – Lihtenštajn, Bosna i Hercegovina – Italija

Deseto kolo (18. novembar): Grčka – Finska, Italija – Armenija, Lihtenštajn – Bosna i Hercegovina


Uživajte u online prenosima svih utakmica kvalifikacija za EP2020 na linku FUDBALSKE UTAKMICE UŽIVO PRENOS.

No comments

Powered by Blogger.