loading...
_______________________

Evropsko prvenstvo u košarci 2017 uživo prenos

Gledajte live prenose Evrobasket 2017, samo na našem sajtu. Obezbedili smo najbolje linkove za uživo gledanje svih utakmica sa Evropskog prvenstva u košarci 2017.
Evropsko prvenstvo u košarci 2017 uživo prenos

Eurobasket 2017 počinje 31. avgusta kada će prvenstvo biti otvoreno utakmicom Slovenija - Poljska, i trajaće do 17. septembra kada će biti odigrano finale Evropskog prvenstva u Istanbulu.




POLUFINALE Evrobasket 2017

14. septembra 20:30 Španija - Slovenija
15. septembar 20:30 Grčka/Rusija - Srbija/Italija

ČETVRT FINALE Evrobasket 2017

12. septembar 17:45 Nemačka - Španija
12. septembar 20:30 Letonija - Slovenija
13. septembar 17:45 Grčka - Rusija
13. septembar 20:30  Srbija - Italija

OSMINA FINALA Evropskog prvenstva u košarci

subota
9. septembar 2017. 11:30 Slovenija 79 : 55 Ukrajina Sinan Ender Dom, Istanbul
9. septembar 2017. 14:15 Nemačka 84 : 81  Francuska Sinan Ender Dom, Istanbul
9. septembar 2017. 17:45 Finska 57 : 70 Italija Sinan Ender Dom, Istanbul
9. septembar 2017. 20:30 Litvanija 64 : 77 Grčka Sinan Ender Dom, Istanbul

nedelja
10. septembar 2017. 11:30 Letonija - Crna Gora Sinan Ender Dom, Istanbul
10. septembar 2017. 14:15 Srbija - Mađarska uživo Sinan Ender Dom, Istanbul
10. septembar 2017. 17:45 Španija - Turska Sinan Ender Dom, Istanbul
10. septembar 2017. 20:30 Hrvatska - Rusija

Evropsko prvenstvo u košarci 2017: Raspored grupa

Ovo 40. po redu Evropsko prvenstvo u košarci po prvi put će biti održano u četiri države: Finskoj, Izraelu, Rumuniji i Turskoj, dok će se drugi krug i završnica održati u Istanbulu.

Imamo četiri grupe i svaka od ovih grupa će igrati u jednoj od zemalja.

Raspored igranja utakmica u grupi A na Evrobasketu 2017

Timovi iz Grupe A: Poljska, Grčka, Francuska, Finska, Island, Slovenija, svoje takmičenje po grupama će odigrati u Finskoj, tačnije u Helsinkiju u Hartval areni (kapaciteta 14.000).

31. avgust 12:45  Slovenija - Poljska
31. avgust 15:30 Island - Grčka
31. avgust 19:00 Francuska - Finska
1. septembar 12:45 Poljska - Island
1. septembar 15:30 Grčka - Francuska
1. septembar 19:00 Finska - Slovenija
3. septembar 12:45 Francuska - Island
3. septembar 15:30 Slovenija - Grčka
3. septembar 19:00 Finska - Poljska
5. septembar 12:45 Island - Slovenija
5. septembar 15:30 Poljska - Francuska
5. septembar 15:30 Grčka - Finska
6. septembar 12:45 Slovenija - Francuska
6. septembar 15:30 Grčka - Poljska
6. septembar 15:30 Finska - Island

Raspored igranja utakmica u grupi B na Evrobasketu 2017

Timovi iz Grupe B: Ukrajina, Izrael, Litvanija, Gruzija, Italija, Nemačka igraju u Tel Avivu, Izrael u Menora Mivtahim areni kapaciteta 11.000 mesta.

31.avgust      14:45 Nemačka - Ukrajina
31.avgust      17:30 Litvanija -  Gruzija
31.avgust      20:30 Italija - Izrael
2.septembar 14:45 Gruzija - Nemačka
2.septembar 17:30 Ukrajina - Italija
2.septembar 20:30 Izrael - Litvanija
3.septembar 14:45 Gruzija - Ukrajina
3.septembar 17:30 Litvanija - Italija
3.septembar 20:30 Nemačka - Izrael
5.septembar 14:45 Ukrajina - Litvanija
5.septembar 17:30 Italija - Nemačka
5.septembar 20:30 Izrael - Gruzija
6.septembar 14:45 Nemačka - Litvanija
6.septembar 17:30 Gruzija - Italija
6.septembar 19:45 Izrael - Ukrajina

Raspored igranja utakmica u grupi C na Evrobasketu 2017

Timovi iz Grupe C: Hrvatska, Češka, Španija, Crna Gora, Rumunija, Mađarska igraju u Rumuniji.

Reprezentacije Hrvatske i Crne Gore se nalaze u Grupi C, pa ćete imati priliku da pratite live prenose i njihovih utakmica.

1.septembar 14:00 Mađarska - Hrvatska
1.septembar 16:45 Španija - Crna Gora
1.septembar 19:30 Rumunija - Češka
2.septembar 14:00 Crna Gora - Mađarska
2.septembar 16:45 Češka - Španija
2.septembar 19:30 Hrvatska - Rumunija
4.septembar 14:00 Mađarska - Češka
4.septembar 16:45 Crna Gora - Hrvatska
4.septembar 19:30 Španija - Rumunija
5.septembar 14:00 Češka - Crna Gora
5.septembar 16:45 Hrvatska - Španija
5.septembar 19:30 Rumunija - Mađarska
7.septembar 13:30 Češka - Hrvatska
7.septembar 16:15 Mađarska - Španija
7.septembar 19:45 Crna Gora - Rumunija

Raspored igranja utakmica u grupi D na Evrobasketu 2017

Timovi iz Grupe D: Velika Britanija, Rusija, Srbija, Letonija, Turska, Belgija igraju u Istanbulu, Turska.

Reprezentacija Srbija svoje takmičenje na ovom Evrobasketu započinje 1. sep utakmicom sa Letonijom, čiji će direktan prenos biti na našem sajtu. Za našu reprezentaciju je dobro što će prvu fazu takmičenja odigrati u Turskoj gde će biti i završnica turnira.

1.septembar 13:15 Belgija - Velika Britanija
1.septembar 16:00 Srbija - Letonija
1.septembar 20:00 Turska - Rusija
2.septembar 13:15 Letonija - Belgija
2.septembar 16:00 Rusija - Srbija
2.septembar 16:00 Velika Britanija - Turska
4.septembar 13:15 Letonija - Velika Britanija
4.septembar 16:00 Belgija - Rusija
4.septembar 20:00 Srbija - Turska
5.septembar 13:15 Rusija - Letonija
5.septembar 16:00 Velika Britanija - Srbija
5.septembar 20:00 Turska - Belgija
7.septembar 13:30 Rusija - Velika Britanija
7.septembar 16:15 Belgija - Srbija
7.septembar 19:45 Letonija - Rusija

Pratite uživo prenos svih košarkaških utakmica sa Evropskog prvenstva u košarci. Obezbedili smo najbolje linkove za livestream svih košarkaških utakmica.

No comments

Powered by Blogger.