Evroliga 2017/2018 UŽIVO gledanje, rezultati, raspored

Evroliga 2017/2018 uživo prenos svih utakmica

Ovde možete pronaći linkove za livestream svih utakmica Evrolige u sezoni 2016/2017. Napomena, ovde nećemo prenositi mečeve, ovde samo ostavljamo linkove na kojima će biti prenos. Za važnije mečeve, biće i posebna najava gde će biti objavljeni i dodatni linkovi za uživo prenos. Zato pratite kategoriju - EVROLIGA.

Kao što znate, Evroligu prenosi Sport klub (S1, S2, S3), dok na ovoj stranici možete naći livestream kako domaćih, tako i stranih kanala koji prenose Evroligu. Napomena: Naš sajt ne strimuje ni jedan kanal, samo prenosimo linkove, tako da reklame koje se pojavljuju nisu naše.


Rezultate košarkaških utakmica pratite na stranici KOŠARKA REZULTATI ONLINE.


PRATITE I NAŠU FACEBOOK STRANICU KOŠARKA UŽIVO I OSTANITE UVEK INFORMISANI O POČETKU NEKOG KOŠARKAŠKOG DOGAĐAJA.

Napomena: Kliknite na meč koji želite da pratite uživo, pa kliknite na neki link za uživo prenos. P.S. Izbegavajte linkove gde u nastavku piše - Free Registration Required - jer će se od vas zahtevati registracija.


Evroliga raspored sezona 2017/2018

Za razliku od prethodnih sezona kada su timovi bili podeljeni po grupama, od ove sezone u Evroligi postoji liga od 16 timova, gde igra svako sa svakim.

12.10. 20:00 Bamberg - Makabi Tel Aviv
12.10. 20:00 Olimpijakos - Baskonija
12.10. 21:00 Unikaha - Fenerbahče
13.10. 19:00 Himki - Valensija
13.10. 19:00 Žalgiris Kaunas - Crvena zvezda
13.10. 21:00 Barselona - Panatinaikos

2. kolo
19.10. 20:05 Makabi Tel Aviv - Baskonija
19.10. 20:15 Panatinaikos - Bamberg
19.10. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Fenerbahče
19.10. 21:00 Real Madrid - CSKA Moskva
20.10. 18:30 Himki - Žalgiris Kaunas
20.10. 19:00 Crvena zvezda - Barselona
20.10. 20:00 Olimpijakos - Unikaha
20.10. 21:00 Valensija - Anadolu EFES

3. kolo
24.10. 18:30 Himki - Crvena zvezda
24.10. 20:05 Makabi Tel Aviv - Olimpijakos
24.10. 21:00 Barselona - Žalgiris Kaunas
24.10. 21:00 Real Madrid - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
25.10. 19:00 CSKA Moskva - Panatinaikos
25.10. 19:45 Fenerbahče - Anadolu EFES
25.10. 20:30 Baskonija - Valensija
25.10. 21:00 Unikaha - Bamberg

4. kolo
26.10. 19:00 Crvena zvezda - Makabi Tel Aviv
26.10. 19:00 Žalgiris Kaunas - Real Madrid
26.10. 20:00 Olimpijakos - Himki
26.10. 21:00 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Barselona
27.10. 19:00 Anadolu EFES - CSKA Moskva
27.10. 20:00 Bamberg - Baskonija
27.10. 20:30 Panatinaikos - Fenerbahče
27.10. 21:00 Valensija - Unikaha

5. kolo
02.11. 19:00 Crvena zvezda - Bamberg
02.11. 19:45 Fenerbahče - Valensija
02.11. 20:00 Baskonija - Panatinaikos
02.11. 20:05 Makabi Tel Aviv - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
02.11. 21:00 Real Madrid - Himki
03.11. 18:30 Anadolu EFES - Unikaha
03.11. 19:00 CSKA Moskva - Žalgiris Kaunas
03.11. 21:00 Barselona - Olimpijakos

6. kolo
09.11. 18:00 CSKA Moskva - Valensija
09.11. 20:05 Makabi Tel Aviv - Real Madrid
09.11. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Žalgiris Kaunas
09.11. 21:00 Barselona - Anadolu EFES
10.11. 17:30 Himki - Baskonija
10.11. 20:00 Bamberg - Fenerbahče
10.11. 20:00 Olimpijakos - Panatinaikos
10.11. 20:45 Unikaha - Crvena zvezda

7. kolo
14.11. 20:05 Makabi Tel Aviv - Anadolu EFES
14.11. 20:15 Panatinaikos - Himki
14.11. 20:30 Baskonija - Real Madrid
14.11. 20:45 Unikaha - Žalgiris Kaunas
15.11. 18:45 Fenerbahče - Olimpijakos
15.11. 19:00 Crvena zvezda - CSKA Moskva
15.11. 20:00 Bamberg - Barselona
15.11. 20:45 Valensija - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)

8. kolo
16.11. 17:30 Himki - Makabi Tel Aviv
16.11. 18:30 Anadolu EFES - Panatinaikos
16.11. 19:00 Žalgiris Kaunas - Baskonija
16.11. 21:00 Real Madrid - Unikaha
17.11. 18:00 CSKA Moskva - Fenerbahče
17.11. 20:00 Olimpijakos - Crvena zvezda
17.11. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Bamberg
17.11. 21:00 Barselona - Valensija

9. kolo
23.11. 19:00 Crvena zvezda - Baskonija
23.11. 19:00 Žalgiris Kaunas - Anadolu EFES
23.11. 20:00 Bamberg - Valensija
23.11. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Olimpijakos
23.11. 21:00 Barselona - Makabi Tel Aviv
24.11. 18:45 Fenerbahče - Himki
24.11. 20:00 Panatinaikos - Real Madrid
24.11. 20:45 Unikaha CSKA Moskva

10. kolo
30.11. 17:30 Himki - Bamberg
30.11. 18:30 Anadolu EFES - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
30.11. 20:05 Makabi Tel Aviv - Žalgiris Kaunas
30.11. 20:30 Baskonija - Fenerbahče
30.11. 20:30 Valensija - Olimpijakos
01.12. 18:00 CSKA Moskva - Barselona
01.12. 20:00 Panatinaikos - Unikaha
01.12. 20:45 Real Madrid - Crvena zvezda

11. kolo
07.12. 19:00 Žalgiris Kaunas - Panatinaikos
07.12. 20:00 Bamberg - CSKA Moskva
07.12. 20:05 Makabi Tel Aviv - Valensija
07.12. 20:30 Baskonija - Unikaha
07.12. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Himki
08.12. 19:00 Crvena zvezda - Anadolu EFES
08.12. 20:00 Olimpijakos - vReal Madrid
08.12. 21:00 Barselona - Fenerbahče

12. kolo
14.12. 18:45 Fenerbahče - Žalgiris Kaunas
14.12. 20:00 Bamberg - Olimpijakos
14.12. 20:45 Real Madrid - Barselona
14.12. 20:45 Unikaha - Himki
15.12. 18:00 CSKA Moskva - Makabi Tel Aviv
15.12. 18:30 Anadolu EFES - Baskonija
15.12. 20:15 Panatinaikos - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
15.12. 20:30 Valensija - Crvena zvezda

13. kolo
19.12. 18:45 Fenerbahče - Crvena zvezda
19.12. 19:00 Žalgiris Kaunas - Bamberg
19.12. 20:15 Panatinaikos - Makabi Tel Aviv
19.12. 20:45 Real Madrid - Valensija
20.12. 17:30 Himki - Anadolu EFES
20.12. 20:00 Olimpijakos - CSKA Moskva
20.12. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Baskonija
20.12. 21:00 Barselona - Unikaha

14. kolo
21.12. 19:00 Crvena zvezda - Panatinaikos
21.12. 20:00 Bamberg - Real Madrid
21.12. 20:05 Makabi Tel Aviv - Fenerbahče
21.12. 20:45 Valensija - Žalgiris Kaunas
22.12. 18:00 CSKA Moskva - Himki
22.12. 18:30 Anadolu EFES - Olimpijakos
22.12. 20:30 Baskonija - Barselona
22.12. 20:45 Unikaha - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)

15. kolo
28.12. 18:45 Fenerbahče - Real Madrid
28.12. 19:00 Žalgiris Kaunas - Olimpijakos
28.12. 20:05 Makabi Tel Aviv - Unikaha
28.12. 21:00 Valensija - Panatinaikos
29.12. 17:30 Himki - Barselona
29.12. 18:30 Anadolu EFES - Bamberg
29.12. 20:30 Baskonija - CSKA Moskva
29.12. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Crvena zvezda

16. kolo
04.01. 20:15 Panatinaikos - Anadolu EFES
04.01. 20:45 Unikaha - Valensija
04.01. 21:00 Barselona - CSKA Moskva
05.01. 18:45 Fenerbahče - Baskonija
05.01. 19:00 Crvena zvezda - Žalgiris Kaunas
05.01. 20:00 Bamberg - Himki
05.01. 20:00 Olimpijakos - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
05.01. 20:45 Real Madrid - Makabi Tel Aviv

17. kolo
11.01. 20:00 Panatinaikos - Barselona
11.01. 20:05 Makabi Tel Aviv - Bamberg
11.01. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - CSKA Moskva
11.01. 20:45 Valensija - Fenerbahče
12.01. 17:30 Himki - Real Madrid
12.01. 18:30 Anadolu EFES - Crvena zvezda
12.01. 19:00 Žalgiris Kaunas - Unikaha
12.01. 20:30 Baskonija - Olimpijakos

18. kolo
16.01. 19:00 Crvena zvezda - Himki
16.01. 20:00 Bamberg - Žalgiris Kaunas
16.01. 20:00 Olimpijakos - Makabi Tel Aviv
16.01. 20:30 Valensija - Barselona
17.01. 18:00 CSKA Moskva - Anadolu EFES
17.01. 18:45 Fenerbahče - Panatinaikos
17.01. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Unikaha
17.01. 20:45 Real Madrid - Baskonija

19. kolo
18.01. 17:30 Himki - Olimpijakos
18.01. 19:00 Žalgiris Kaunas - Valensija
18.01. 20:05 Makabi Tel Aviv - Crvena zvezda
18.01. 21:00 Barselona - Bamberg
19.01. 18:30 Anadolu EFES - Fenerbahče
19.01. 20:15 Panatinaikos - CSKA Moskva
19.01. 20:30 Baskonija - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
19.01. 20:45 Unikaha - Real Madrid

20. kolo
25.01. 20:15 Panatinaikos - Žalgiris Kaunas
25.01. 20:30 Valensija - Himki
25.01. 20:45 Real Madrid - Anadolu EFES
26.01. 18:00 CSKA Moskva - Bamberg
26.01. 18:45 Fenerbahče - Barselona
26.01. 19:00 Crvena zvezda - Olimpijakos
26.01. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Makabi Tel Aviv
26.01. 20:45 Unikaha - Baskonija

21. kolo
01.02. 18:00 Anadolu EFES - Valensija
01.02. 18:00 CSKA Moskva - Real Madrid
01.02. 19:00 Žalgiris Kaunas - Makabi Tel Aviv
01.02. 20:00 Olimpijakos - Fenerbahče
01.02. 21:00 Barselona - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
02.02. 17:30 Himki - Unikaha
02.02. 20:00 Bamberg - Panatinaikos
02.02. 20:30 Baskonija - Crvena zvezda

22. kolo
08.02. 20:05 Makabi Tel Aviv - Barselona
08.02. 20:15 Panatinaikos - Baskonija
08.02. 20:30 Valensija - CSKA Moskva
08.02. 20:45 Unikaha - Anadolu EFES
09.02. 18:45 Fenerbahče - Bamberg
09.02. 19:00 Crvena zvezda - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
09.02. 19:00 Žalgiris Kaunas - Himki
09.02. 20:45 Real Madrid - Olimpijakos

23. kolo
22.02. 18:00 CSKA Moskva - Baskonija
22.02. 18:45 Fenerbahče - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
22.02. 20:00 Olimpijakos - Valensija
22.02. 20:45 Unikaha - Makabi Tel Aviv
23.02. 17:30 Himki - Panatinaikos
23.02. 18:30 Anadolu EFES - Žalgiris Kaunas
23.02. 20:00 Bamberg - Crvena zvezda
23.02. 21:00 Barselona - Real Madrid

24. kolo
01.03. 19:00 Žalgiris Kaunas - Barselona
01.03. 20:05 Makabi Tel Aviv - CSKA Moskva
01.03. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Anadolu EFES
01.03. 21:00 Baskonija - Himki
02.03. 19:00 Crvena zvezda - Unikaha
02.03. 20:15 Panatinaikos - Olimpijakos
02.03. 20:30 Valensija - Bamberg
02.03. 21:00 Real Madrid - Fenerbahče

25. kolo
08.03. 17:30 Himki - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
08.03. 18:30 Anadolu EFES - Makabi Tel Aviv
08.03. 20:30 Valensija - Baskonija
08.03. 21:00 Real Madrid - Panatinaikos
09.03. 18:00 CSKA Moskva - Unikaha
09.03. 19:00 Žalgiris Kaunas - Fenerbahče
09.03. 20:00 Olimpijakos - Bamberg
09.03. 21:00 Barselona - Crvena zvezda

26. kolo
12.03. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Real Madrid
15.03. 20:00 Bamberg - Anadolu EFES
15.03. 20:00 Olimpijakos - Barselona
15.03. 20:05 Makabi Tel Aviv - Himki
15.03. 20:45 Baskonija - Žalgiris Kaunas
16.03. 18:45 Fenerbahče - CSKA Moskva
16.03. 19:00 Crvena zvezda - Valensija
16.03. 21:00 Unikaha - Panatinaikos

27. kolo
20.03. 18:45 Fenerbahče - Makabi Tel Aviv
20.03. 19:00 Žalgiris Kaunas - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
20.03. 20:15 Panatinaikos - Crvena zvezda
20.03. 20:30 Valensija - Real Madrid
21.03. 18:00 CSKA Moskva - Olimpijakos
21.03. 18:45 Anadolu EFES - Himki
21.03. 20:30 Baskonija - Bamberg
21.03. 20:45 Unikaha - Barselona

28. kolo
22.03. 19:00 Crvena zvezda - Fenerbahče
22.03. 20:05 Makabi Tel Aviv - Panatinaikos
22.03. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Valensija
22.03. 20:45 Real Madrid - Žalgiris Kaunas
23.03. 17:30 Himki - CSKA Moskva
23.03. 20:00 Bamberg - Unikaha
23.03. 20:00 Olimpijakos - Anadolu EFES
23.03. 21:00 Barselona - Baskonija

29. kolo
29.03. 18:30 Himki - Fenerbahče
29.03. 19:00 Anadolu EFES - Barselona
29.03. 20:00 Bamberg - Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani)
29.03. 21:00 Baskonija - Makabi Tel Aviv
30.03. 19:00 Crvena zvezda - Real Madrid
30.03. 19:00 Žalgiris Kaunas - CSKA Moskva
30.03. 20:15 Panatinaikos - Valensija
30.03. 21:00 Unikaha - Olimpijakos

30. kolo
05.04. 19:15 Fenerbahče - Unikaha
05.04. 20:45 Olimpija Milano (EA7 Emporio Armani) - Panatinaikos
05.04. 21:00 Barselona - Himki
05.04. 21:00 Baskonija - Anadolu EFES
06.04. 19:00 CSKA Moskva - Crvena zvezda
06.04. 20:00 Olimpijakos - Žalgiris Kaunas
06.04. 20:30 Valensija Makabi Tel Aviv
06.04. 21:00 Real Madrid - Bamberg



Evroliga 2016/2017 UŽIVO gledanje
Evroliga 2016/2017 UŽIVO gledanje

Pratite online direktan uživo prenos svih utakmica Evrolige za sezonu 2017/2018. Za vas smo pripremili najbolje livestreamove za sve mečeve, tako da možete neometano pratiti utakmice Evrolige besplatno preko interneta.

No comments

Powered by Blogger.