Četvrtak 10.10. 19:00 Zvezda - Fenerbahče SK1
Subota 12.10. 18:00 Primorska - Partizan Arena1
Nedelja 13.10. 20:00 Zvezda - Budućnost Arena1

UPOZORENJE: SAJT NE ZAHTEVA NIKAKVE REGISTRACIJE, UKOLIKO REDIREKCIJOM NEKA STRANICA ZAHTEVA REGISTRACIJU, NEMOJTE SE REGISTROVATI
____________







Linglong SuperLiga Srbije u fudbalu: RASPORED UTAKMICA, TABELA, REZULTATI I UŽIVO PRENOS

Ovde će biti svi važni detalji u vezi SupeLige Srbije, jer na jednom mestu možete pronaći linkove za uživo prenos svih utakmica, rezultate, tabelu takmičenja i raspored utakmica. Posebno ćemo najavljivati neke značajnije utakmice, a u rasporedu utakmica biće prikazano za koje utakmice postoji diretan prenos preko interneta.

SuperLiga Srbije UZIVO PRENOS
SuperLiga Srbije

Linglong SuperLiga Srbije uživo prenos preko interneta svih utakmica na Areni Sport

Kao što ste i navikli, za vas smo obezbedili uživo prenos preko interneta svih utakmica SuperLige Srbije za koje postoji direktan televizijski prenos.

PRAVA ZA UŽIVO PRENOS UTAKMICA SUPERLIGE SRBIJE JE KUPILA ARENA SPORT UŽIVO, A LINKOVE ZA LIVESTREAM JE NAJBOLJE DA TRAŽITE NA STRANICI FUDBAL UŽIVO PRENOSI, JER TU MOŽETE PRONAĆI I KADA UTAKMICA POČINJE.

Liveprenos svih utakmica: Liglong Superliga Srbija



Live Stream Sports

Raspored utakmica


Rezultate svih utakmica možete pronaći na stranici SuperLiga Srbije rezultati uživo.

1. kolo
20.07. 18:00 Spartak Subotica - Rad
20.07. 20:00 Crvena zvezda - Javor
20.07. 20:00 Cukaricki - Napredak
20.07. 20:00 Mladost - Radnik
20.07. 20:00 Vojvodina - Macva
21.07. 18:00 Indjija - Partizan
21.07. 20:00 Radnicki Nis - Proleter
2. kolo
27.07. 17:00 Backa Topola - Mladost
27.07. 17:00 Crvena zvezda - Radnicki Nis
27.07. 17:00 Javor - Partizan
27.07. 17:00 Macva - Indjija
27.07. 17:00 Napredak - Vojvodina
27.07. 17:00 Proleter - FK Vozdovac
27.07. 17:00 Rad - Cukaricki
27.07. 17:00 Radnik - Spartak Subotica
3. kolo
03.08. 17:00 Cukaricki - Radnik
03.08. 17:00 FK Vozdovac - Crvena zvezda
03.08. 17:00 Indjija - Napredak
03.08. 17:00 Mladost - Proleter
03.08. 17:00 Partizan - Macva
03.08. 17:00 Radnicki Nis - Javor
03.08. 17:00 Spartak Subotica - Backa Topola
03.08. 17:00 Vojvodina - Rad
4. kolo
10.08. 17:00 Backa Topola - Cukaricki
10.08. 17:00 Crvena zvezda - Mladost
10.08. 17:00 Javor - Macva
10.08. 17:00 Napredak - Partizan
10.08. 17:00 Proleter - Spartak Subotica
10.08. 17:00 Rad - Indjija
10.08. 17:00 Radnicki Nis - FK Vozdovac
10.08. 17:00 Radnik - Vojvodina
5. kolo
17.08. 17:00 Cukaricki - Proleter
17.08. 17:00 FK Vozdovac - Javor
17.08. 17:00 Indjija - Radnik
17.08. 17:00 Macva - Napredak
17.08. 17:00 Mladost - Radnicki Nis
17.08. 17:00 Partizan - Rad
17.08. 17:00 Spartak Subotica - Crvena zvezda
17.08. 17:00 Vojvodina - Backa Topola
6. kolo
24.08. 17:00 Backa Topola - Indjija
24.08. 17:00 Crvena zvezda - Cukaricki
24.08. 17:00 FK Vozdovac - Mladost
24.08. 17:00 Javo - Napredak
24.08. 17:00 Proleter - Vojvodina
24.08. 17:00 Rad - Macva
24.08. 17:00 Radnicki Nis - Spartak Subotica
24.08. 17:00 Radnik - Partizan
7. kolo
31.08. 17:00 Cukaricki - Radnicki Nis
31.08. 17:00 Indjija - Proleter
31.08. 17:00 Macva - Radnik
31.08. 17:00 Mladost - Javor
31.08. 17:00 Napredak - Rad
31.08. 17:00 Partizan - Backa Topola
31.08. 17:00 Spartak Subotica - FK Vozdovac
31.08. 17:00 Vojvodina - Crvena zvezda
8. kolo
14.09. 17:00 Backa Topola - Macva
14.09. 17:00 Crvena zvezda - Indjija
14.09. 17:00 FK Vozdovac - Cukaricki
14.09. 17:00 Javor - Rad
14.09. 17:00 Mladost - Spartak Subotica
14.09. 17:00 Proleter - Partizan
14.09. 17:00 Radnicki Nis - Vojvodina
14.09. 17:00 Radnik - Napredak
9. kolo
21.09. 17:00 Cukaricki - Mladost
21.09. 17:00 Indjija - Radnicki Nis
21.09. 17:00 Macva - Proleter
21.09. 17:00 Napredak - Backa Topola
21.09. 17:00 Partizan - Crvena zvezda
21.09. 17:00 Rad - Radnik
21.09. 17:00 Spartak Subotica - Javor
21.09. 17:00 Vojvodina - FK Vozdovac
10. kolo
29.09. 17:00 Backa Topola - Rad
29.09. 17:00 Crvena zvezda - Macva
29.09. 17:00 FK Vozdovac - Indjija
29.09. 17:00 Javor - Radnik
29.09. 17:00 Mladost - Vojvodina
29.09. 17:00 Proleter - Napredak
29.09. 17:00 Radnicki Nis - Partizan
29.09. 17:00 Spartak Subotica - Cukaricki
11. kolo
05.10. 17:00 Cukaricki - Javor
05.10. 17:00 Indjija - Mladost
05.10. 17:00 Macva - Radnicki Nis
05.10. 17:00 Napredak - Crvena zvezda
05.10. 17:00 Partizan - FK Vozdovac
05.10. 17:00 Rad - Proleter
05.10. 17:00 Radnik - Backa Topola
05.10. 17:00 Vojvodina - Spartak Subotica
12. kolo
19.10. 17:00 Crvena zvezda - Rad
19.10. 17:00 Cukaricki - Vojvodina
19.10. 17:00 FK Vozdovac - Macva
19.10. 17:00 Javor - Backa Topola
19.10. 17:00 Mladost - Partizan
19.10. 17:00 Proleter - Radnik
19.10. 17:00 Radnicki Nis - Napredak
19.10. 17:00 Spartak Subotica - Indjija
13. kolo
26.10. 17:00 Backa Topola - Proleter
26.10. 17:00 Indjija - Cukaricki
26.10. 17:00 Macva - Mladost
26.10. 17:00 Napredak - FK Vozdovac
26.10. 17:00 Partizan - Spartak Subotica
26.10. 17:00 Rad - Radnicki Nis
26.10. 17:00 Radnik - Crvena zvezda
26.10. 17:00 Vojvodina - Javor
14. kolo
30.10. 17:00 Crvena zvezda - Backa Topola
30.10. 17:00 Cukaricki - Partizan
30.10. 17:00 FK Vozdovac - Rad
30.10. 17:00 Javor - Proleter
30.10. 17:00 Mladost - Napredak
30.10. 17:00 Radnicki Nis - Radnik
30.10. 17:00 Spartak Subotica - Macva
30.10. 17:00 Vojvodina - Indjija
15. kolo
03.11. 17:00 Backa Topola - Radnicki Nis
03.11. 17:00 Indjija - Javor
03.11. 17:00 Macva - Cukaricki
03.11. 17:00 Napredak - Spartak Subotica
03.11. 17:00 Partizan - Vojvodina
03.11. 17:00 Proleter - Crvena zvezda
03.11. 17:00 Rad - Mladost
03.11. 17:00 Radnik - FK Vozdovac


Srpska SuperLiga TABELA

Ovo je tabela SuperLige Srbije u fudbalu.




Uživo prenos utakmica Superlige Srbije



Obezbedili smo uživo prenos za sve utakmice SuperLige Srbije, za koje postoji televizijski prenos, sačuvajte ovu stranicu i uvek pronađite najbolji linkove za livestream fudbalskih utakmica.


Live Stream Sports

No comments

Powered by Blogger.