17.09. 21h Dortmund - Barselona live Arena2
17.09. 21h Čelzi - Valensija live Arena3
18.09 21h Atletiko Madrid - Juventus Arena3

UPOZORENJE: SAJT NE ZAHTEVA NIKAKVE REGISTRACIJE, UKOLIKO REDIREKCIJOM NEKA STRANICA ZAHTEVA REGISTRACIJU, NEMOJTE SE REGISTROVATI
____________







Liga Evrope: Livestream preko interneta

Gledajte uživo prenos mečeva Lige Evrope besplatno preko interneta


Na ovoj stranici možete pronaći linkove za uživo prenos svih mečeva Lige Evrope. Kao što smo najavljivali i uživo prenose Lige šampiona, u ovom tekstu ćemo ostaviti linkove za direktan prenos preko interneta svih mečeva Lige Evrope. 

Ukoliko samo želite da pratite rezultate, pogledate tabele i raspored utakmica, to možete uraditi na stranici REZULTATI UŽIVO FUDBAL.

U odnosu naneke prethodne sezone, kada nismo sa punom pažnjom pratili dešavanja u LIGI Evrope, ove jeseni će to biti drugačije jer se u ovom takmičenju nalaze naša dva najveća kluba - Crvena zvezda i Partizan.

Pored toga pratićemo i mečeve Vardara i Rijeke.


Pratite našu Facebook stranicu - FUDBAL UŽIVO



Liga Evrope: Uživo prenos preko interneta
Liga Evrope: Livestream preko interneta


Gde gledati uživo prenos mečeva Lige Evrope?

Uživo prenos svih mečeva Lige Evrope možete pronaći na stranici UŽIVO PRENOSI FUDBALSKIH UTAKMICA, kao i na programima Arena Sport 1 uživo, Arena Sport 2 uživo, Arena Sport 3 uživoRTS 1 uživo i HRT 2 uživo

Za neke važnije mečeve, imaćemo i posebnu najavu kako biste uvek mogli da pronađete najbolje linkove za direktan livestream preko interneta.





Live Stream Sports


Kada kliknete na fudbalski meč koji želite da pratite uživo, dobićete spisak linkova za gledanje preko interneta.

Raspored utakmica Lige Evrope 2019/2020


1. kolo
19.09. 18:55 APOEL - Dudelange
19.09. 18:55 Bazel - Krasnodar
19.09. 18:55 CFR Cluj (Kluž) - Lacio
19.09. 18:55 - Malme
19.09. 18:55 E. Frankfurt - Arsenal
19.09. 18:55 Kopenhagen - Lugano
19.09. 18:55 Getafe - Trabzonspor
19.09. 18:55 LASK Linz - Rosenborg
19.09. 18:55 PSV - Sporting
19.09. 18:55 Qarabag - Sevilja
19.09. 18:55 Ren - Celtic
19.09. 18:55 St. Liege - Guimaraes
19.09. 21:00 AS Roma - Basaksehir
19.09. 21:00 B. Monchengladbach - AC Wolfsberger
19.09. 21:00 Espanyol - Ferencvaros
19.09. 21:00 Gent - St. Etienne
19.09. 21:00 Ludogorets - CSKA Moskva
19.09. 21:00 Manchester Utd - FC Astana
19.09. 21:00 Partizan - AZ Alkmar
19.09. 21:00 Porto - Young Boys
19.09. 21:00 Rendžers - Feyenoord
19.09. 21:00 Slovan Bratislava - Besiktas
19.09. 21:00 Wolfsburg - Oleksandriya
19.09. 21:00 Wolves - Braga
2. kolo
03.10. 16:50 FC Astana - Partizan
03.10. 18:55 AC Wolfsberger - AS Roma
03.10. 18:55 AZ Alkmar - Manchester Utd
03.10. 18:55 Basaksehir - B. Monchengladbach
03.10. 18:55 Besiktas - Wolves
03.10. 18:55 Braga - Slovan Bratislava
03.10. 18:55 CSKA Moskva - Espanyol
03.10. 18:55 Ferencvaros - Ludogorets
03.10. 18:55 Feyenoord - Porto
03.10. 18:55 Oleksandriya - Gent
03.10. 18:55 St. Etienne - Wolfsburg
03.10. 18:55 Young Boys - Rendžers
03.10. 21:00 Arsenal - St. Liege
03.10. 21:00 Celtic - CFR Cluj (Kluž)
03.10. 21:00 Dudelange - Qarabag
03.10. 21:00 Guimaraes - E. Frankfurt
03.10. 21:00 Krasnodar - Getafe
03.10. 21:00 Lacio - Ren
03.10. 21:00 Lugano - Dinamo Kijev
03.10. 21:00 Malme - Kopenhagen
03.10. 21:00 Rosenborg - PSV
03.10. 21:00 Sevilja - APOEL
03.10. 21:00 Sporting - LASK Linz
03.10. 21:00 Trabzonspor - Bazel
3. kolo
24.10. 18:55 AZ Alkmar - FC Astana
24.10. 18:55 AS Roma - B. Monchengladbach
24.10. 18:55 Basaksehir - AC Wolfsberger
24.10. 18:55 Besiktas - Braga
24.10. 18:55 CSKA Moskva - Ferencvaros
24.10. 18:55 Gent - Wolfsburg
24.10. 18:55 Ludogorets - Espanyol
24.10. 18:55 Partizan - Manchester Utd
24.10. 18:55 Porto - Rendžers
24.10. 18:55 Qarabag - APOEL
24.10. 18:55 Slovan Bratislava - Wolves
24.10. 18:55 St. Etienne - Oleksandriya
24.10. 18:55 Young Boys - Feyenoord
24.10. 21:00 Arsenal - Guimaraes
24.10. 21:00 Celtic - Lacio
24.10. 21:00 Dinamo Kijev - Kopenhagen
24.10. 21:00 E. Frankfurt - St. Liege
24.10. 21:00 Getafe - Bazel
24.10. 21:00 Malme - Lugano
24.10. 21:00 PSV - LASK Linz
24.10. 21:00 Ren - CFR Cluj (Kluž)
24.10. 21:00 Sevilja - Dudelange
24.10. 21:00 Sporting - Rosenborg
24.10. 21:00 Trabzonspor - Krasnodar


Osmina finala Liga Evrope

Četvrtfinale Liga Evrope

Polufinale Liga Evrope

Finale Liga Evrope




Ostanite na našem sajtu i uvek možete pronaći najbolje linkove za direktan online prenos svih mečeva Lige Evrope.

No comments

Powered by Blogger.